Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Robert Pattinson"

Kristen Stewart për marrëdhënien me Pattinson: Nuk ishte jeta e vërtetë, po jetoja një farsë

    Kristen Stewart për marrëdhënien me Pattinson: Nuk ishte jeta e vërtetë, po jetoja një farsë

Katër vjet pas përfundimit të marrëdhënies me Robert Pattinson, Kristen Stewart ka folur për të në një intervistë për “T Magazine”. Në 2012-n, ajo bëri një deklaratë publike ku i

Lexo me Shume

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi kur të plakemi. A do të na dalin shumë rrudha? A do të jemi po kaq tërheqës sa dukemi sot?

Lexo me Shume

Robert Pattinson lë “në altar” FKA Twigs

    Robert Pattinson lë “në altar” FKA Twigs

Lidhjes së Robert Pattinson dhe këngëtares FKA Twigs i ka ardhur fundi dhe bashkë me të edhe planeve të martesës. Lajmi është bërë i ditur nga “In Touch”, e cila

Lexo me Shume

Historia e Jamie Vardy-t do të bëhet film! De Niro në rolin e Ranierit?

    Historia e Jamie Vardy-t do të bëhet film! De Niro në rolin e Ranierit?

Është bërë e pamundur tashmë të mos flasësh për ekipin e Leicesterit, sa herë bëhet fjalë për futbollistët apo skuadrat që kanë lënë shenjë në futbollin europian. Pikërisht si rezultat

Lexo me Shume