Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Robert Ndrenika"

Kumbaro i përgjigjet aktorit Ndrenika: S’ke pse të shtrihesh te dera e teatrit

    Kumbaro i përgjigjet aktorit Ndrenika: S’ke pse të shtrihesh te dera e teatrit

Në eventin e organizuar ditën e sotme në kryeqytet, për rindërtimin e qendrës së re multifunksionale teatrale, ministrja e Kulturës i është përgjigjur aktorit Robert Ndrenika, që shprehu para dy

Lexo me Shume