Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Robert De Niro"

Robert De Niro: Donald Trump është krejtësisht i luajtur mendsh!

    Robert De Niro: Donald Trump është krejtësisht i luajtur mendsh!

Aktori dhe producenti amerikan, Robert De Niro, e ka cilësuar si “të luajtur mendsh” kandidatin republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump. “Trump, një biznesmen miliarder që kërkon postin e

Lexo me Shume

Historia e Jamie Vardy-t do të bëhet film! De Niro në rolin e Ranierit?

    Historia e Jamie Vardy-t do të bëhet film! De Niro në rolin e Ranierit?

Është bërë e pamundur tashmë të mos flasësh për ekipin e Leicesterit, sa herë bëhet fjalë për futbollistët apo skuadrat që kanë lënë shenjë në futbollin europian. Pikërisht si rezultat

Lexo me Shume

Anulohet filmi i De Niros. Aktori: “Është personale, kam një fëmijë autik”

    Anulohet filmi i De Niros.  Aktori: “Është personale, kam një fëmijë autik”

Robert De Niro thotë se festivali i filmit” Tribeca” po shfaq një dokumentar të realizuar nga një mjek vetëm për të siguruar një bisedë rreth çështjes së autizmi. Por ka

Lexo me Shume