Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rob"

Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

    Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

Pak muaj pasi çifti më i ri i familjes Kardashian, Rob dhe Blac, lajmëroi shtatzëninë, HollywoodLife.com na tregon edhe gjininë e fëmijës. Sipas burimeve pranë dy personazheve të famshëm, fëmija

Lexo me Shume