Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rob Kardashian"

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Khloe Kardashian ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 31 vjecarja ka hedhur një foto pas palestrës ku shkruan:” Po provoj të bëhem më mirë sec jam!” Ajo e

Lexo me Shume

Rob Kardashian, një unazë diamanti për Black China

    Rob Kardashian, një unazë diamanti për Black China

Rob Kardashian i ka propozuar për fejesë të dashurës të tij Black China. Miku i Rob Karadashain thotë se ai i ka kërkuar një unazë diamanti për të dashurën e

Lexo me Shume