Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rivaldo"

Rio 2016, Rivaldo paralajmëron: “Mos ejani në Brazil!”

    Rio 2016, Rivaldo paralajmëron: “Mos ejani në Brazil!”

Nëpërmjet profilit të tij në Instagram, ish-futbollisti i Barcelonës dhe i Milanit paralajmëron tifozët nga mbarë bota: “Në Brazil ndodhin gjëra nga më të këqijat. Mos ejani në Rio për

Lexo me Shume