Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rita Ora"

Si e bija, ashtu edhe e ëma. Poza provokuese e mamasë së Rita Orës

Si e bija, ashtu edhe e ëma. Poza provokuese e mamasë së Rita Orës

Tashmë jemi mësuar që ta shohim Rita Orën me veshje nga më të ndryshmet e nga më provokueset, saqë lajme të tipit “Rita Ora provokon me …” nuk janë më

Lexo me Shume

Rita Ora i thotë “Mirupafshim!” Jay Z-së

    Rita Ora i thotë “Mirupafshim!” Jay Z-së

Para pak muajsh, Rita Ora ngriti padi kundrejt Jay Z-së dhe kompanisë së tij menaxhuese, Roc  Nation, me pretendimin se e ka lënë pas dore këngëtaren shqiptare dhe i ka

Lexo me Shume

Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

    Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

Reperes amerikane Azealia Banks i është pezulluar profili i saj në Tëitter për shkak të disa postimeve të cilësuara raciste kundrejt këngëtarit Zayn Malik. Historia filloi në momentin që Banks

Lexo me Shume

Ja kush do ta zëvendësojë Rita Orën në “X Factor UK”

    Ja kush do ta zëvendësojë Rita Orën në “X Factor UK”

Paraditen e djeshme, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, lajmëroi largimin e saj nga kompeticioni “X Factor”. Pas saj, edhe Nick Grimshaw së bashku me Cheryl Fernandez-Versini lajmëruan gjithashtu se

Lexo me Shume

Vetëm kjo femër ka të drejtë të prekë gjoksin e Rita Orës

Vetëm kjo femër ka të drejtë të prekë gjoksin e Rita Orës

Rita Ora, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka parakaluar në tapetin e kuq të MET Gala 2016, e veshur në përputhshmëri me temën e eventin: “Moda në kohën e

Lexo me Shume

Rita Ora provon të vërtetën! Ja çfarë ka postuar ajo…

    Rita Ora provon të vërtetën! Ja çfarë ka postuar ajo…

Të gjithë keni dëgjuar të paktën një herë se Rita Ora mund të jetë “Beti me flokë të bukur” që ka hyrë në mes të Beyonce-s dhe Jay Z. Mirëpo

Lexo me Shume

Bebe Rexha si Rita Ora

    Bebe Rexha si Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re me Nicki Minaj, që duket se është në hapat perfektë drejt suksesit. Por ajo

Lexo me Shume

(Video) Mjafton një zhartier dhe Rita Ora bllokon trafikun

    (Video) Mjafton një zhartier dhe Rita Ora bllokon trafikun

Rita Ora ka bllokuar trafikun kur është shfaqur e veshur me zhartier në rrugët e Los Anxhelosit. Këngëtarja ka qenë duke xhiruar kur ka dalë në rrugë me veshjen “e

Lexo me Shume

Rita Ora, një “rock star” në sheshxhirim

Rita Ora, një “rock star” në sheshxhirim

Rita Ora ka fluturuar drejt Los Anxhelosit për të qenë prezente në xhirimet e “Fifty Shades Darker”. Ajo do të

Lexo me Shume