Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rita LAti"

Roza Lati “sulmon” të ëmën: “Na fëlliqe!”

Roza Lati “sulmon” të ëmën: “Na fëlliqe!”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Këtë javë, Roza ka “rrezikuar” duke drekuar me të ëmën e saj, Rita Latin, në një restorant modern, jo tradicional, duke

Lexo me Shume