Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "RIP"

Ka “vdekur” Enca?

Ka “vdekur” Enca?

klipi “Dreq” ◄ Back Next ► Picture 1 of 2   Mesa duket, e njëjta histori e Era Istrefit e ka prekur edhe Enca Haxhiajn. Menjëherë pasi ka arritur 1 milion

Lexo me Shume