Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Riorganizim"

Basha: Programi elektoral i PD-së është gati, së shpejti me degë dhe në Londër

    Basha: Programi elektoral i PD-së është gati, së shpejti me degë dhe në Londër

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, ka bërë të ditur pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë të PD-së se në fokus të takimit ishte diskutimi mbi strukturat organizative

Lexo me Shume