Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rio"

Anna dhe Lisa Hahner, binjaket që irrituan zyrtarët e “Rio 2016”

    Anna dhe Lisa Hahner, binjaket që irrituan zyrtarët e “Rio 2016”

Ju prezantojmë me Anna dhe Lisa Hahner, dy binjake përfaqësuese të Gjermanisë në Lojërat Olimpike “Rio 2016”. Motrat Hahner kanë arritur të kualifikohen për në maratonën finale nën flamurin gjerman

Lexo me Shume