Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rilindje"

Rama: Nuk do të isha këtu, do të isha duke dhënë leksione magjie…

    Rama: Nuk do të isha këtu, do të isha duke dhënë leksione magjie…

Kryeministri Rama është i ftuar në emisionin e gazetares Ilva Tare në “Ora News” për të folur mbi aktualitetin politik dhe se çfarë është duke bërë qeveria për të përmirësuar

Lexo me Shume