Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rikthim"

Lionel Messi rikthehet tek “Argjentina”

    Lionel Messi rikthehet tek “Argjentina”

Kapiteni i skuadrës së Argjentinës, Lionel Messi, ka njoftuar se është tërhequr nga vendimi për të dhënë dorëheqjen nga futbolli ndërkombëtar, pas një bisede që ka zhvilluar me trajnerin e

Lexo me Shume

“The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

    “The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

Nuk ka kaluar kohë e gjatë që kur Beyonce publikoi albumin e saj të gjashtë, të quajtur “Lemonade”, album që po e promovon në turneun ndërkombëtar “The Formation World Tour”.

Lexo me Shume

Rikthehet Justin Timberlake…

Rikthehet Justin Timberlake…

Ju ka munguar Justin Timberlake? Epo, ka ardhur koha që t’ju shuhet malli.. Këngëtari ka bërë të ditur se do të rikthehet në muzikë shumë më shpejt se c’keni menduar.

Lexo me Shume

Rikthehet Kesha! Nuk do ta besoni se kush do ta kthejë në skenë

Rikthehet Kesha! Nuk do ta besoni se kush do ta kthejë në skenë

Pas dhimbjes, mesa duket Kesha-s i është rikthyer buzëqeshja. Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se po regjistron një këngë të re: “Është një mrekulli që

Lexo me Shume

Rikthehet Beyonce! Ia bën “bam” me një “Lemonade”

    Rikthehet Beyonce! Ia bën “bam” me një “Lemonade”

Menjëherë pas transmetimit të premierës botërore, “Lemonade” në kanalin HBO, Beyonce ka publikuar albumin e saj të gjashtë me të njëjtin titull. “Lemonade” (albumi) përmban 12 këngë, pjesë e të

Lexo me Shume