Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "rikrijim"

“Beyonce” shpallet “Mbretëresha e mbrëmjes së maturës”

    “Beyonce” shpallet “Mbretëresha e mbrëmjes së maturës”

Beyonce u shfaq në “Met Gala”-në e vitit të kaluar me një fustan transparent të Givenchy dhe me modelin e flokëve “bishtkali”, duke na surprizuar të gjithëve. Epo, dikujt i

Lexo me Shume