Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "rikonstruksion"

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër, i cili iu nënshtrua rikonstruksionit. Në postimin e tij në Facebook, bashkangjitur fotove, Rama

Lexo me Shume

Një rikonstruksion miliona dollarësh për ishullin ku prehet princesha Diana

Një rikonstruksion miliona dollarësh për ishullin ku prehet princesha Diana

Që prej 6 shtatorit të vitit 1997, ishulli ku prehet princesha Diana nuk ka pësuar asnjë rikonstruktim serioz. Për këtë, vëllai i princeshës Dianës, Charles dhe gruaja e tij Karen,

Lexo me Shume