Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rihanna"

Rihanna shtatzënë?

    Rihanna shtatzënë?

Rihanna dhe Drake janë përfolur kohët e fundit për një lidhje mes tyre, por deri tani asgjë nuk është konfirmuar nga dy artistët, edhe pse janë parë shumë pranë njëri-tjetrit.

Lexo me Shume

Rihanna ofendohet gjatë koncertit në Detroid

    Rihanna ofendohet gjatë koncertit në Detroid

Rihanna vazhdon turneun e saj të sukseshëm dhe është shumë e lumtur që albumi i saj i ri “Anti” po pritet mirë. Por lumturia e saj është zbehur gjatë koncertit

Lexo me Shume

Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

    Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

Një natë para ndarjes së çmimeve Grammy, akademia muzikore deklaroi se Rihanna do të performonte një këngë nga “Anti” në natën e madhe të muzikës. Por të gjithë u zhgënjyem

Lexo me Shume

Fansi shokon Rihannën me veprimin e tij

    Fansi shokon Rihannën me veprimin e tij

Rihanna duket se është shokuar. Në një koncert të shtunën, gjatë turneut të saj, kur Rihanna vendosi të këndonte së bashku me publikun, një fans i saj ka shpërthyer që

Lexo me Shume