Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rihanna"

(Video) Drake dhe Rihanna shkëmbejnë puthje në skenë

    (Video) Drake dhe Rihanna shkëmbejnë puthje në skenë

Marrëdhënia mes Drake dhe Rihanna-s tashmë është kthyer në një telenovelë. Të gjithë janë të sigurt që ata janë në një lidhje, por “protagonistët” akoma nuk e pranojnë publikisht. Pas

Lexo me Shume

(Video) Rihanna, tashmë si perëndeshë në një univers paralel

    (Video) Rihanna, tashmë si perëndeshë në një univers paralel

Edhe pse ka muaj që ka publikuar albumin e saj të shumëpërfolur, “Anti”, edhe pse është në mes të turneut promovues, “Anti World Tour”, Rihanna vazhdon të na sjellë produkte

Lexo me Shume

Rihanna njofton publikimin e kolonës zanore të “Star Treck”

    Rihanna njofton publikimin e kolonës zanore të “Star Treck”

Këngëtarja ka njoftuar gjatë së dielës se kënga e saj “Sledgehammer” do të debutojë në filmin “Star Trek Beyond”. Por fansave të saj nuk do t’u duhet të presin deri

Lexo me Shume

Rihanna rrezikon jetën për … gotën e verës!

    Rihanna rrezikon jetën për … gotën e verës!

“Çmenduritë” e RiRi-t kanë qenë gjithmonë të pranishme vetëm në skenë apo në “club”-e, por këtë herë këngëtarja 28-vjeçare ka treguar se çmenduritë di t’i bëjë edhe në jetën reale.

Lexo me Shume

Rihanna me një stil ndryshe, fansat “shfrenojnë fantazinë”

Rihanna me një stil ndryshe, fansat “shfrenojnë fantazinë”

Këngëtarja Rihanna, e dalluar gjithnjë për veshje stil, këtë herë ka zhgënjyer publikun me daljen e saj të fundit në New York, teksa është shfaqur me një fustan ngjyrë jeshile,

Lexo me Shume

Linda Halimi përkrah Rihanna-s

    Linda Halimi përkrah Rihanna-s

Mbrëmë ju patëm lajmëruar se Linda Halimi do të ndiqte live koncertin e Rihanna-s në Atlanta, Georgia dhe ashtu ndodhi. Ajo ka postuar vazhdimisht video live nga koncerti, si dhe

Lexo me Shume

Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

    Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

  Këngëtarja Linda Halimi ka bërë të ditur mesditën e sotme se do të ndjekë live Rihanna-n në koncertin e saj në Philip Arena, Atlanta. Ok, deri këtu asgjë për

Lexo me Shume

“Hirushja” e MET Gala me fustan të kopjuar

    “Hirushja” e MET Gala me fustan të kopjuar

Claire Danes ishte një prej më të veçantave, që parakaloi në tapetin e kuq të yjeve në “MET Gala”. Fustani i saj i ngjante atij të Hirushes në përrallën e

Lexo me Shume

Rihanna dhe Leo DiCaprio, një takim pas mesnate në Las Vegas

Rihanna dhe Leo DiCaprio, një takim pas mesnate në Las Vegas

Rihanna dhe Leonardo DiCaprio, një dashuri e kohërave moderne? Duket se dyshja, që preferon festat në shoqërinë e njëri-tjetrit, ka

Lexo me Shume

Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

  Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

Mbrëmjen e djeshme, në prag të daljes së albumit të tij të 4-t “Views”, reperi Drake i është përgjigjur pyetjeve

Lexo me Shume

Mësohet më në fund se çfarë mendon Rihanna lidhur me tradhtinë e Jay Z

Mësohet më në fund se çfarë mendon Rihanna lidhur me tradhtinë e Jay Z

Rihanna është personi i fundit të botë që mund të mendojë se Jay Z ka tradhtuar Beyonce-n. “Rihanna e adhuron

Lexo me Shume

Calvin Harris dhe Rihanna, sërish bashkë

  Calvin Harris dhe Rihanna, sërish bashkë

Calvin Harris ka lajmëruar për ndjekësit e tij në Twitter se të premten do të lançohet bashkëpunimi i ri me

Lexo me Shume

Dhurata e Rihanna-s për J.Lo

Dhurata e Rihanna-s për J.Lo

Nga lagjja më e famshme e VIP-ave, Hollivud, na vijnë gjithmonë lajme rreth zënkave, debateve e sherreve mes tyre dhe

Lexo me Shume

Kujt i nevojitet Rihanna?

Kujt i nevojitet Rihanna?

Pak minuta më parë, Rihanna ka publikuar videon e radhës nga albumi “Anti”. Videoja titullohet “Needed Me” dhe ka mbledhur

Lexo me Shume

“Fantazma” që përndjek Chris Brown

  “Fantazma” që përndjek Chris Brown

7 vite më pas, mesa duket dhuna e ushtruar ndaj Rihanna-s akoma e përndjek këngëtarin e famshëm Chris Brown kudo.

Lexo me Shume

Rihanna i surprizon të gjithë. Shikoni çfarë bën për fansin e dëshpëruar!

Rihanna i surprizon të gjithë. Shikoni çfarë bën për fansin e dëshpëruar!

  Rihanna ka ndihmuar një fansin e saj. Ajo ka qenë gjithnjë e mirë me fansat, por  veprimi i saj

Lexo me Shume

Jeta e Rihanna-s, tani një film

  Jeta e Rihanna-s, tani një film

Nëse e ndiqni Rihanna-n në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, mund të mendoni se dini çdo gjë nga jeta e

Lexo me Shume

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr vëmendjen në një videoklip dhe një nga këto mënyra është edhe zhveshja. Këtë

Lexo me Shume

VIP-at me “këmbë përpjetë”

VIP-at me “këmbë përpjetë”

Një foto e publikuar disa ditë më parë, që bëri xhiron e internetit, tregonte Victoria Beckham teksa lexonte një libër

Lexo me Shume

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

Beyonce dhe Rihanna, apo Rihanna dhe Beyonce, kjo ka ngjallur gjithmonë debate në media por tani nuk ka më rëndësi

Lexo me Shume

Rihanna, “topless” në videon e re

  Rihanna, “topless” në videon e re

Këngëtarja nga Barbadosi ka publikuar pak minuta më parë videon e saj më të re të këngës “Kiss it better”.

Lexo me Shume