Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rick Ross"

Producenti i Rick Ross ka fyer këngëtarët shqiptar? Ja prapaskenat e koncertit

    Producenti i Rick Ross ka fyer këngëtarët shqiptar? Ja prapaskenat e koncertit

Rick Ross ka performuar mbrëmjen e kaluar në Tiranë duke dhuruar një spektakël të vërtetë për të gjithë të pranishmit. Sigurisht, pas këtij eventi nuk mund të mungonin edhe prapaskenat.

Lexo me Shume

Ja se cili reper legjendar do të performojë në Shqipëri

Ja se cili reper legjendar do të performojë në Shqipëri

Personazhet e famshëm që performojnë në Shqipëri janë të rrallë, saqë ardhja e tyre në vendin tonë konsiderohet një event. E tillë është edhe ardhja e reperit të famshëm, Rick

Lexo me Shume