Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rezarta Shkurta"

Rezarta Shkurta bashkon “VIP”-at në nismën “Fëmijët për fëmijët” – të gjithë bashkë krah jetimëve!

    Rezarta Shkurta bashkon “VIP”-at në nismën “Fëmijët për fëmijët” – të gjithë bashkë krah jetimëve!

Rezarta Shkurta, e cila prej kohësh i është përkushtuar pasionit të saj për fotografinë, nëpërmjet videove të ndryshme të postuara në profilin e saj në Instagram ka lançuar fushatën “Fëmijët

Lexo me Shume