Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rezart Vleshnja"

Aktori i “Portokalli”-së i jep fund beqarisë

Aktori i “Portokalli”-së i jep fund beqarisë

  Aktori i njohur për rolin e Betim Spërdhimës në spektaklin e humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme. Lajmi është bërë i ditur nga

Lexo me Shume