Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rey Manaj"

Çfarë bomberi ka Shqipëria!

    Çfarë bomberi ka Shqipëria!

  Rey Manaj është emri i futbollistit shqiptar, me origjinë nga Lushnja, që i dhuroi fitoren Interit në derbin e Italisë ndaj Juves, ndeshje e vlefshme për finalen e TIM

Lexo me Shume