Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Revista Mapo"

Ema Andrea: Pas polemikave për Berishën pata frikë!

    Ema Andrea: Pas polemikave për Berishën pata frikë!

“Revoltat e Emës” titullohet intervista e dhënë nga aktorja Ema Andrea për revistën “Mapo” ditën e sotme, ku në një rrëfim të gjatë ajo flet për jetën e saj, për

Lexo me Shume