Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Revista Hello"

George Clooney: Ja si abuzuan me mua!

    George Clooney: Ja si abuzuan me mua!

Revista “Hello” i ka kërkuar falje George Clooney për përdorimin e materialit të vjetër  dhe të fjalëve që ai kurrë nuk i ka thënë për revistën në fjalë, në një intervistë të shitur

Lexo me Shume