Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Reshje shiu"

Reshjet, Ministria e Brendshme urdhëron ngritjen e shtabeve të emergjencës

    Reshjet, Ministria e Brendshme urdhëron ngritjen e shtabeve të emergjencës

Ditën e sotme, Ministria e Brendshme u ka kërkuar prefekturave dhe bashkive të marrin masa parandaluese dhe reaguese për shirat që priten të bien sot dhe nesër. Mësohet se ministri

Lexo me Shume

Nesër reshje të dendura, Bashkia e Tiranës: Bëni kujdes!

    Nesër reshje të dendura, Bashkia e Tiranës: Bëni kujdes!

  Orët në vijim dhe dita e nesërme pritet të karakterizohen nga reshje të dendura shiu referuar parashikimeve meteorologjike. Për shkak të motit të keq që mund të shkaktojë vështirësi

Lexo me Shume