Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Reporter"

Belgjikë, lirohet reporteri Faycal Cheffou, vijojnë kërkimet për terroristin e tretë

    Belgjikë, lirohet reporteri Faycal Cheffou, vijojnë kërkimet për terroristin e tretë

Teksa policia belge është ende në kërkim të “njeriut me kapele”, gjithashtu i dyshuar për sulmet në aeroportin e Brukselit, mësohet se është liruar gazetari i pavarur Faycal Cheffou. Prokurori

Lexo me Shume