Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Replika"

Edi Rama replikon me komentuesit: Jemi qeveritarë, jo magjistarë

    Edi Rama replikon me komentuesit: Jemi qeveritarë, jo magjistarë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka replikuar me komentuesit në një postim të tij në Facebook. Një video për të cilën Rama shprehet se dëshmon përmirësimin e shërbimit në shëndetësi ka

Lexo me Shume