Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Renie"

Blerjet online, kufiri ulet në 45 euro

    Blerjet online, kufiri ulet në 45 euro

Burime zyrtare të Ministrisë së Financave bëjnë të ditur se është vendosur që kufiri i pataksueshëm për blerjet online të ulet në 45 euro nga 150 euro. Më parë ishte

Lexo me Shume

Konsumi privat, Shqipëria ka shënuar rënie krahasuar me Kosovën

    Konsumi privat, Shqipëria ka shënuar rënie krahasuar me Kosovën

Komisioni Europian ka bërë publike tabelat e raportit të tremujorit të parë të vitit 2016 ku shihet se si Shqipëria bashkë me Serbinë renditen ndër vendet ku konsumi privat ka

Lexo me Shume

Bie në humbnerë, humb jetën turistja australiane

    Bie në humbnerë, humb jetën turistja australiane

Një turiste australiane ka humbur jetën si pasojë e rënies në humnerë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Valbonës, pas rënies nga një lartësi e madhe. Mësohet se

Lexo me Shume