Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Renato Myrtaj"

Deklaroi se ka prova të forta për “21 Janarin”, kërcënohet djali i Myrtajt

    Deklaroi se ka prova të forta për “21 Janarin”, kërcënohet djali i Myrtajt

Renato Myrtaj, djali i Faik Myrtajt, një prej të vrarëve në 2011-ën në protestën e 21 Janarit, deklaroi pak ditë më parë se disponon disa prova që do të trondisin

Lexo me Shume