Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Remington Alexander Blackstock"

Kelly Clarkson, nënë për herë të dytë

Kelly Clarkson, nënë për herë të dytë

    Këngëtarja Kelly Clarkson është bërë nënë për herë të dytë, pasi sot i dha jetë djalit të saj, Remington Alexander Blackstock. Këtë gjë e ka bërë të ditur

Lexo me Shume