Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rektorati"

Kërcënimi ndaj Mynyr Konit, reagon Rektorati: Akt i paprecedent, do vijojë garën

    Kërcënimi ndaj Mynyr Konit, reagon Rektorati: Akt i paprecedent, do vijojë garën

Universiteti i Tiranës ka dënuar aktin e kërcënimit të kandidatit për rektor, Mynyr Koni. Në një deklaratë për mediat, Rektorati shpjegon se kërcënimi kishte si qëllim tërheqjen nga gara të

Lexo me Shume