Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rekord"

Euro 2016 – Rekord në ndeshjen Kroaci-Portugali! Ja shifra e rrallë…

    Euro 2016 – Rekord në ndeshjen Kroaci-Portugali! Ja shifra e rrallë…

Përballja e djeshme mes Kroacisë dhe Portugalisë e vlefshme për fazën 1/8 të Euro 2016 ishte një prej më të priturave, ama brenda 90 minutave të para të lojës ajo

Lexo me Shume