Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "reklame"

David Beckham me një bionde në Miami

David Beckham me një bionde në Miami

Që prej vitit 2013, David Beckham nuk është parë më në fushën e futbollit, por kjo nuk do të thotë se ai ka ndalur së punuari. Babai i 4 fëmijëve

Lexo me Shume