Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "refuzim"

Gisele Bundchen: Më thoshin që s’do të bëhesha kurrë modele se e kisha hundën të madhe

Gisele Bundchen: Më thoshin që s’do të bëhesha kurrë modele se e kisha hundën të madhe

Gisele Bundchen mund të jetë një nga modelet më të paguara në botë, por kjo nuk do të thotë që ajo e “ka kaluar lumin” pa u lagur. Modelja e

Lexo me Shume

Rrëfehet autorja e Harry Potter: për të arritur gjithçka duhet të ndiheni rehat edhe me refuzimin!

    Rrëfehet autorja e Harry Potter:  për të arritur gjithçka duhet të ndiheni rehat edhe me refuzimin!

Është një poster në palestrën ku shkoj çdo ditë ku thuhet: “Ti humb 100% të rasteve që nuk provon”. Askujt nuk i pëlqen refuzimi, të ndërmarrë një iniciativë, të japë

Lexo me Shume