Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Redi Jupi"

Redi Jupi jep dorëheqjen, jo më trajner i Kombëtares U21

    Redi Jupi jep dorëheqjen, jo më trajner i Kombëtares U21

Redi Jupi nuk do të jetë më trajner i Kombëtares Shqiptare të U21. Mësohet se ai ka dhënë dorëheqjen nga kjo detyrë, të cilën e mori në vitin 2015 duke

Lexo me Shume