Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Red Hot Chili Peppers"

Red Hot Chili Peppers së shpejti me album të ri

    Red Hot Chili Peppers së shpejti me album të ri

Grupi i njohur i rrokut, Red Hot Chili Peppers, ka deklaruar ditën e mërkurë se do të nxjerrë albumin e radhës, 5 vite pas atij të fundit. Banda muzikore nga

Lexo me Shume