Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Red Bull Salzburg"

Champions League – Partizani-Salzburg, formacionet zyrtare

    Champions League – Partizani-Salzburg, formacionet zyrtare

Edhe pak minuta na ndajnë nga përballja e orës 20:15 mes Partizanit dhe Red Bull Salzburg në “Elbasan Arena”, e vlefshme për fazën e 3-të eliminatore të UEFA Champions League.

Lexo me Shume