Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "receta gatime"

(Intervistë) Renato Mekolli: Në planet e mia, pse jo, një këngë hip hop ose një baladë latine

    (Intervistë) Renato Mekolli: Në planet e mia, pse jo, një këngë hip hop ose një baladë latine

Renato Mekolli është një nga figurat më interesante që kemi njohur në konkursin e gatimit “Masterchef” në Top Channel. Tashmë i famshëm në Greqi dhe në Shqipëri, jo vetëm për

Lexo me Shume