Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rebele"

Jemen, rebelë të al-Kaedës vrasin 20 ushtarë

    Jemen, rebelë të al-Kaedës vrasin 20 ushtarë

Disa rebelë të dyshuar të al-Kaedës kanë vrarë sot 20 ushtarë jemenas në jug të vendit, sipas banorëve lokalë. “Ushtarët ishin në udhëtim e sipër drejt provincës jugore Mohra për

Lexo me Shume