Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rebel"

Jeta e Adeles në një film

Jeta e Adeles në një film

Aktorja australiane Rebel Wilson është e njohur për rolet e saj komike në “Pitch Perfect” dhe supozohet se do të interpretojë  në një film që i atribuohet këngëtares Adele, ku

Lexo me Shume