Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "reagime"

Ndotja në Zvërnec, ja se si injorohemi nga qeveritarët tanë

    Ndotja në Zvërnec, ja se si injorohemi nga qeveritarët tanë

Katër ditë më parë u bë publik lajmi i katastrofës mjedisore në Zvërnec, ku disa ton naftë të papërpunuar ndotën gati 5 km vijë bregdetare. Lajmi u bë menjëherë i

Lexo me Shume

Kërkoi heqjen e fotos, ja ç’ndodh! Një mësim i mirë për ministrin

    Kërkoi heqjen e fotos, ja ç’ndodh! Një mësim i mirë për ministrin

Peter Dutton, anëtar i Partisë Liberale dhe aktualisht ministër i Emigracionit në Australi, ka marrë një mësim të mirë nga mediat sociale. Shkak është bërë një foto e tij, e

Lexo me Shume

Shija që ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s te VIP-at dhe media

Shija që ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s te VIP-at dhe media

Ekziston një hendek mes personazheve të famshëm, të cilët synojnë të jenë ndryshe nga të tjerët, dhe individëve të thjeshtë. Por kur vjen puna te Beyonce apo për muzikën e

Lexo me Shume