Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Raul Kastro"

Shtyhet koncerti i Rolling Stones për shkak të Obamës

    Shtyhet koncerti i Rolling Stones për shkak të Obamës

Dje forcat ajrore presidenciale u ulën në aeroportin ndërkombëtar të Jose Marti duke shënuar fillimin e turneut triditor të Obamës në Kubë. Edhe pse ishte ditë me shi, presidenti Obama

Lexo me Shume