Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ratifikimi"

Policia e Kosovës mobilizohet përpara protestës, pritet shtyrja e “Demarkacionit”

    Policia e Kosovës mobilizohet përpara protestës, pritet shtyrja e “Demarkacionit”

Pas lajmërimit të Lëvizjes Vetëvendosje për zhvillimin e një proteste që pritet të nisë në orën 11:00 të ditës së sotme në Prishtinë, Policia e Kosovës është mobilizuar në sigurimin

Lexo me Shume