Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Raportim"

Gazetari sirian shpërthen në lot: Këtu në Aleppo fëmijët s’kanë ç’të hanë

Gazetari sirian shpërthen në lot: Këtu në Aleppo fëmijët s’kanë ç’të hanë

Një gazetar sirian që punon për “Al Jazeera” ka shpërthyer në lot teksa ishte në transmetim direkt. Milad Fadel po përshkruante vuajtjet e popullit të tij dhe krizën e thellë

Lexo me Shume

Kosovë, arrestohet lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri

    Kosovë, arrestohet lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri

Policia e Kosovës ka vënë në pranga liderin e lëvizjes Vetëvendosja, Visar Ymeri, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm. Raportohet se arrestimi i tij ka lidhje me rastin

Lexo me Shume

Aksidenti ajror në Liqenin e Shkodrës, një difekt teknik, gabim njerëzor apo kombinim i të dyjave?

    Aksidenti ajror në Liqenin e Shkodrës, një difekt teknik, gabim njerëzor apo kombinim i të dyjave?

Pak ditë pas aksidentit ajror në Liqenin e Shkodrës, ku mbetën të vdekur kapiteni Floran Deliaj dhe togeri Donald Hoxha, vijon të mbetet e dyshimtë rënia e helikopterit dhe çfarë

Lexo me Shume