Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ranieri"

Kryebashkiaku i Leicesterit premton: Shumë shpejt qyteti do të ketë rrugën ‘Ranieri’!

    Kryebashkiaku i Leicesterit premton: Shumë shpejt qyteti do të ketë rrugën ‘Ranieri’!

Tashmë nuk mund të cilësohet më një surprizë, por një realitet i prekshëm që po mahnit gjithë Europën! Ekipi i Leicester Cityt, vetëm 6 javë nga fundi i kampionatit anglez

Lexo me Shume