Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ramush Haradinaj"

Shtyhet protesta e opozitës, Ymeri: Për shkak të Pashkëve

    Shtyhet protesta e opozitës, Ymeri: Për shkak të Pashkëve

Protesta e opozitës, e paralajmëruar për nesër në orën 14:00 në Prishtinë, është vendosur të shtyhet. Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, e ka lidhur shtyrjen e protestës me ndjeshmërinë e

Lexo me Shume