Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rakip Suli"

Mandati i Rakip Sulit, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e PD

    Mandati i Rakip Sulit, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e PD

Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar kërkesën e opozitës për shpalljen si antikushtetuese të mandatit të deputetit të Partisë Socialiste në qarkun e Dibrës, Rakip Suli. Në vendimin e saj, gjykata shprehet

Lexo me Shume