Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "raketa"

Antalia, raketat godasin një resort turistik

    Antalia, raketat godasin një resort turistik

Zona turistike e Antalias ka rënë pre e një sulmi. Mësohet se një ndër resortet turistike më të njohura në këtë zonë është goditur nga raketat. Mediat vendase bëjnë të

Lexo me Shume