Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rafting"

Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

    Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

Ministri i Mjedisit Lefter Koka preferoi lumin për të kaluar fundjavën bashkë me familjen e tij. Pushim dhe promovim i kanionit të Osumit në Skrapar, nën shoqërinë e guidës profesionale

Lexo me Shume