Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Radja Nainggolan"

Revoltohet Antonio Conte. Nainggolan ‘zbulon’ kontaktet mes tyre

    Revoltohet Antonio Conte. Nainggolan ‘zbulon’ kontaktet mes tyre

Trajneri i kombëtares italiane Antonio Conte, i cili është në prag të ndeshjes së parë për Euro 2016 kundër Belgjikës, është shprehur i nervozuar përsa i përket fjalëve të Radja

Lexo me Shume

Merkato: Roma-Chelsea, jo vetëm Nainggolan pjesë e bisedimeve

    Merkato: Roma-Chelsea, jo vetëm Nainggolan pjesë e bisedimeve

Tashmë jo vetëm mesfushori Radja Nainggolan, por edhe Branislav Ivanoviç është në qendër të bisedimeve Roma-Chelsea. Mesa është lënë të kuptohet javët e fundit, mbrojtësi serb nuk bën pjesë në

Lexo me Shume