Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Qytetari"

Qytetari tenton të futet në Kuvend: Dua të takoj Berishën

    Qytetari tenton të futet në Kuvend: Dua të takoj Berishën

Një qytetar ka tentuar paraditen e sotme të futet në ambientet e brendshme të Kuvendit të Shqipërisë, ku zhvillohet sot seanca plenare. Ai është ndaluar nga Garda e Republikës, e

Lexo me Shume